Zlepšený výkon bez bodového zisku

Góly: 6. Zs. Magyar, 37. P. Máté (11 m), 86. Zs. Máté - 30 Z. Öszi

Zostava:

Š. Kunyi - T. Mikóczi, T. Novotný (T. Lelkes), R. Kadvaň, P. Tomašík (T. Skuby) - B. Albert (P. Németh), Sz. Nyársik, P. Király, R. Kiss - Z. Öszi, Z. Németh

Po troch nevýrazných výkonoch z predchádzajúcich kôl sme chceli konečne naplno bodovať v Kolárove. Súper podáva dobré výkony a boduje väčšinou na domácej pôde a tak sme očakávali ťažký zápas. Naše predpoklady sa naplnili už v 5.minúte keď sa po prihrávke za našu obranu ocitol sám pred brankárom Zs. Magyar a pohodlne otvoril skóre zápasu (1:0). Tento moment nás očividne pribrzdil a dlho sme na ihrisku nič nevymysleli. Súper sa do útoku tiež nehrnul a tak sa odohrával medzišestnátkový futbal. Ako prvý mohol z našej strany skórovať P. Tomašík, ale zlé vybehnutie domáceho brankára nepotrestal. Čo sa nepodarilo jemu to sa podaril Z. Öszimu, ktorý po polhodine hry prekonal brankára domácich po centri B. Alberta (1:1). Dlho sme sa však gólu tešiť nemohli, keď rozhodca nariadil prísnu penaltu po nastrelenej ruke R. Kadvaňa, ktorú P. Máté s prehľadom premenil. Ďalšie príležitosti priniesol druhý polčas, v ktorom sa domáci očividne zamerali hlavne na pozornú defenzívu a brankára Kunyiho zamestnali len sporadicky. Naopak do dobrých príležitostí sa z našej strane postupne dostali Z. Öszi, T. Novotný, ako aj T. Skuby, ale domáceho brankára prekonať nedokázali. Dokázal to však v 86. minúte domáci Zs. Máte, po dobre zahranom priamom kope.

Futbal sa hrá na góly, ktoré sme my ani z viacerých dobrých príležitostí dať nedokázali a tak sme si pripísali v poradí už 3 prehru. O týždeň nás čaká mužstvo zo Šurian, ktoré ešte túto sezónu neprehralo. Veríme však, že po zlepšení koncovky a a ešte väčšom nasadení si zaknihujeme aj prvé víťazstvo v sezóne.